SMM Manager

Artcharm angajeaza:

SMM Manager

Responsabilități:

  • Administrarea și actualizarea conţinutului pe paginile de socializare și pe site-ul companiei;
  • Gestionarea publicității pe toate suporturile de comunicare;
  • Dezvoltarea strategiei de promovare a produselor;
  • Planificarea și gestionarea bugetului de marketing și promovare;
  • Elaborarea materialelor aferente campaniilor de marketing.

Cerințe:

  • Cunoașterea avansată a limbilor: română, rusă;
  • Experiență în domeniul marketingului;
  • Abilități de a comunicare eficientă;
  • Cunoașterea platformelor social media;
  • Cunoștințe de editare foto și video;
  • Creativitate, perseverență, capacitate de planificare și îndeplinire în termenii stabiliți a obiectivelor.

Beneficii:

  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă tânără și ambițioasă, aflată în proces continuu de dezvoltare;
  • Perspective de realizare profesională;
  • Contract de muncă (pachet social, asigurare medicală);
  • Salariu motivant, format din salariu fix + bonusuri.

E-mail: info@artcharm.md
Telefon: 060010250

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть