Tehnolog mobilier (cu sau fără experiență)

Artcharm angajeaza:

Ce îți oferă compania?

  • Program de internship dacă încă nu ai experiență;
  • Salariu competitiv + bonusuri din proiecte;
  • Independență dacă ai experiență;
  • Instruire continuă;
  • Pachet social complet cu angajare oficială;
  • Loc de muncă și sarcini creative chiar din prima zi.

E al tău jobul, dacă:

  • Lucrezi în programe de proiectare cum ar fi: AutoCAD, BAZIS, PRO100;
  • Cunoști tehnici de proiectare a mobilierului, inclusiv materialul, feroneria și alte lucruri specifice domeniului;
  • Ai experiență în proiectarea mobilierului sau ești gata să o acumulezi.

Ce atribuții vei avea?

  • Realizarea masurarilor încaperii;
  • Proiectarea mobilierului;
  • Elaborarea schitelor pentru executarea mobilierului.

Cum te vedem:

  • Inteligent, ambițios, energic, punctual .

Aplică la info@artcharm.md pentru a face parte din echipa noastră!

Așteptăm CV-ul tău!

Numai bine!

E-mail: info@artcharm.md
Telefon: 060010250

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть