Contabil(ă) - șef(ă)

Echipa BRICOLAJ se extinde! Suntem în căutarea angajaților organizați, responsabili, cu atitudine pozitivă, care s gestioneze tranzacțiile financiare ale companiei cu precizie și profesionalism.
Dacă ești în căutarea unei oportunități de carieră într-o continuă expansiune, alătură-te echipei noastre unde investim constant în dezvoltarea profesională a angajaților noștri.

Ce îți oferim:

  • Pachet salarial complet și beneficii corespunzător performanței;
  • Mediu de lucru profesionist;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală;
  • Angajare oficială într-un mediu de lucru modern și confortabil, alături de colegi pasionați și dedicați muncii lor.

Vei fi privilegiat, în cazul în care:

  • Ai studii economice superioare și capacități analitice;
  • Ai experiență de minim 3 ani ca contabil(ă)-șef(ă) și poți susține un control fiscal;
  • Ești operativ și interacționezi profesionist cu organele de stat;
  • Știi să folosești programul 1C v.8 la nivel avansat;
  • Cunoști sistemului fiscal național: principiile și metodele de impozitare, caracteristicile și metodele de plata a impozitelor si taxelor;
  • Ești responsabil/ă, activ/ă, cu abilități organizatorice, orientat/ă spre rezultat;
  • Cunoști limba română și rusă;

Ce responsabilități vei avea:

  • Responsabilitatea pentru activitatea financiară a companiei și evidența contabilă;
  • Controlul tuturor calculelor și plăților aferente taxelor, prezentarea declarațiilor fiscale lunare, trimestriale, anuale;
  • Pregătirea rapoartelor financiare;
  • Analiza situației financiare și economice a companiei;
  • Organizarea inventarierilor la necessitate;
  • Controlul calculelor și plăților aferente împrumuturilor și creditelor;
  • Colaborarea cu instanțele, băncile cu care interacționează clienții.

Dacă te regăsești în cele descrise mai sus, te invităm să expediezi CV-ul la adresa: hrbricolaj@gmail.com și hai să ne cunoaștem mai bine!

Pentru detalii puteți apela la nr.Tel. (+373) 78784484

Telefon: (+373) 78784484
E-mail: hrbricolaj@gmail.com

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть