Depozitar

Echipa BRICOLAJ se extinde!

 Suntem încântați să anunțăm că marketul Bricolaj, lider în comercializarea materialelor de construcții, își extinde prezența pe piață prin deschiderea unui nou supermarket!

Suntem în căutarea unui Depozitar cu care, împreună să oferim o experiență remarcabilă clienților.

Dacă ești în căutarea unei oportunități de carieră într-o continuă expansiune, alătură-te echipei noastre unde investim constant în dezvoltarea profesională a angajaților noștri.

Depozitar

Ce îți ferim:
  • Oferim salariu motivant;
  • Posibilități reale de creștere pofesională;
  • Stagiu complet plătit;
  • Un colectiv de muncitori harnici și respectuoși.

Vei fi privilegiat, în cazul în care:

  • Ai experiență într-o funcție similară de1-2 ani (constituie un avantaj);
  • Cunoașteți procese de lucru în depozit;
  • Competențe de bază în utilizarea PC-ului;
  • Ești responsabil, activ, cu abilități organizatorice, orientat spre rezultat;
  • Cunoști limba română și rusă.

Ce responsabilități vei avea:

  • Completarea și pregătirea comenzilor conform facturilor;
  • Participarea activă la procesele de inventariere din depozit;
  • Monitorizarea mărfurilor, asigurând integritatea acestora;
  • Menținerea unui mediu de lucru curat și organizat în depozit;
  • Efectuarea de verificări periodice ale stării echipamentelor și utilajelor din depozit;
  • Asigurarea respectării normelor de siguranță și sănătate în muncă;
  • Raportarea oricăror probleme tehnice sau de stoc imediat, superiorilor.

Dacă te regăsești  în cele descrise mai sus, te invităm să expediezi CV-ul la adresa: hrbricolaj@gmail.com și hai să me cunoaștem mai bine!

Pentru detalii puteți apela la nr.Tel. (+373) 78784484

Telefon: 0 (78) 784484
E-mail: hrbricolaj@gmail.com

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть