Contabil - economist

Cooperativa de Întreprinzător „Agrostoc” anunţă competiție deschisă pentru funcția de:

Contabil - economist al Cooperativei de Întreprinzător ”Agrostoc” (mun. Chișinau, str. Ismail 81/1)

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul economic;
  • Experiență de muncă în funcția de contabil economist de minim 3 ani;
  • Cunoașterea Programei 1C versiunea 8, Word, Excel, PowerPoint;
  • Cunoașterea profundă a legislației fiscale, a Standardelor Naționale de evidență contabilă.

Responsabilități:

  • Evidența contabilă privind mișcarea stocurilor de mărfuri şi producție;
  • Menținerea evidenței contabile privind creanțele interne şi externe;
  • Menținerea evidenței contabile privind vânzările;
  • Întocmirea rapoartelor interne a întreprinderii;
  • Menținerea evidenței contabile privind datoriile externe;
  • Participă la analiza activității economică-financiare a Cooperativei;
  • Participă la întocmirea planului de afaceri anual al Cooperativei.

Oferim:

  • Angajare oficială;
  • Pachet salarial motivant, bonusuri, oportunitatea de dezvoltare și creștere;
  • Program de lucru: Luni-Vineri de la 08.30 până la 17.30;
  • Oficiu și locul de munca amplasat în centrul mun. Chișinău.

Persoanele interesate pot expedia CV pe adresa hr@agrostoc.md sau ne puteti contacta la numărul de telefon 060302766.

E-mail: hr@agrostoc.md
Telefon: 060302766

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть