Agronom-Principal | Visoca r-nul. Soroca

Agrostoc-Prim SRL anunţă postul vacant de:

Cerinte:

  • Studii agricole specializate in domeniu sau experienţă de lucru minim 2 ani
  • Cunoștințe tehnice în utilizarea echipamentelor de prelucrare a solului și a recoltei
  • Seriozitate, punctualitate, responsabilitate, loialitate, operativitate, concentrare spre rezultat
  • Permis de conducere categoria B

Responsabilitati:

  • Sa dezvolte şi să îmbunătăţească tehnologiile utilizate
  • Sa asigure elaborarea schemei de lucru pentru lucrari agricole de ȋntretinere
  • Sa ofere consultanta de specialitate
  • Sa verifice indeplinirea sarcinilor de catre oamenii din subordine
  • Sa administreze terenurile si productia agricola

Oferta:

  • Salariu fix competitiv + bonus
  • Automobil de serviciu convorbiri telefonice asigurate
  • Activitate interesantă si motivantă
  • Posibiliatatea de a participa la tringuri de perfecționare cunostintelor

Candidații interesați să ne cunoască sunt rugați să ne transmită CV-ul la adresa: corina.juncu@agrostoc.md sau sa ne apeleze la nr. de telefon 060302766.

E-mail: corina.juncu@agrostoc.md
Telefon: 060302766

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть