Manager Human Resouces and Employees Happiness & Part time

Grupul Vinaria din Vale este unul dintre cei mai proeminenți jucători din domeniul viti-vinicol al Moldovei, cu branduri importante la nivel național și internațional, deținând exporturi în țări precum: Canada, China, Japonia, Belorusia, Polonia, Elveția, Mexico, Germania, și desigur piață locală – Moldova.

Oraș: Chișinău
Tipul locului de muncă: Part-time
Experiența de muncă: minim 2 ani intrun job similar

Studii: Superioare

Responsabilități:

  • Colaborare cu șefii de departamente pentru identificarea nevoilor de personal;
  • Elaborare și postare anunțuri de angajare, adaptate pentru fiecare funcție;
  • Promovarea pozițiilor vacante pe rețelele de socializare și alte platforme profesionale, solicitând recomandări de la angajații actuali;
  • Recepționarea CV-urilor și contactarea candidaților pentru stabilirea interviurilor;
  • Organizarea și conducerea interviurilor, fie online, fie față în față, evaluând competențele candidaților;
  • Asistență oferită noilor angajați în procesul de adaptare;
  • Participare la instruirea, motivarea și evaluarea angajaților, contribuind la dezvoltarea culturii corporative;
  • Responsabila de Employees Happiness
  • Organizare team buildings , workshops
  • Identificarea de cursuri pentru cresterea personalului.

Cerințe:

  • Experienta in domeniul resurselor umane
  • Cunoasteare documentatie de personal
  • Capacitate de intervievare si selectie a candidatilor.
  • Cunoașterea fluentă a limbii române, rusa
  • Cunoaștere PC (Word, Excel, Powerpoint)

Calități personale: adaptare, responsabilitate, organizare, planificare, focusare pe soluții și rezultate, inițiativa.

Oferim:

  • salariu competitiv + bonus anual
  • industrie interesantă și dinamică
  • participarea la evenimente de industrie
  • program flexibil
  • confortul și stabilitate
  • creștere profesională și personală

Rugăm cei interesați să trimită CV-ul la adresele de mail, notand poziția pt care aplică. stelianadav@gmail.com / davidesculena07@gmail.com / sales@vinaria.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide