Inginer Mecanic Junior - CETERONIS ST

Compania: CETERONIS ST
Locația: Diverse locații de producție în Moldova
Tipul de post: Full-time

Responsabilități:

  • Supravegherea și întreținerea echipamentelor și utilajelor utilizate în ambalarea fructelor.
  • Implementarea și instalarea de noi utilaje și tehnologii pentru optimizarea procesului de ambalare.
  • Asigurarea funcționării eficiente și sigure a echipamentelor de ambalare prin realizarea de inspecții periodice și intervenții tehnice.
  • Colaborarea cu echipele de producție pentru a identifica necesitățile de îmbunătățire a echipamentelor și procesele de ambalare.
  • Diagnosticarea și rezolvarea problemelor tehnice apărute în timpul operării utilajelor.
  • Participarea la sesiuni de formare și actualizare a cunoștințelor privind noile tehnologii și echipamente în domeniul ambalării fructelor.
  • Întocmirea documentației tehnice și a rapoartelor de mentenanță pentru echipamentele și utilajele de ambalare.
  • Respectarea normelor de siguranță și sănătate în muncă în toate operațiunile tehnice.

Cerințe:

  • Diplomă de licență în Inginerie Mecanică sau un domeniu conex.
  • Cunoștințe de bază în întreținerea și operarea utilajelor industriale.
  • Dorința de a învăța și de a se dezvolta profesional în domeniul noilor tehnologii și echipamente de ambalare.
  • Abilități bune de diagnosticare și rezolvare a problemelor tehnice.
  • Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă.
  • Abilități bune de comunicare și organizare.
  • Carnet de conducere categoria B.

Oferim:

  • Oportunitatea de a lucra într-o companie dinamică și inovatoare.
  • Pachet salarial atractiv și beneficii adiționale.
  • Posibilități de formare continuă și dezvoltare profesională.
  • Un mediu de lucru stimulativ și colaborativ.

Dacă ești pasionat de inginerie mecanică și dorești să contribui la eficientizarea procesului de ambalare a fructelor într-o companie de top, te invităm să aplici pentru acest post.

Trimite CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa de e-mail: davidesculena07@gmail.com.

CETERONIS ST - Inovație și excelență în ambalarea fructelor!

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide