Agronom Junior - CETERONIS ST

Compania: CETERONIS ST
Locația: Diverse locații de producție în Moldova
Tipul de post: Full-time

Responsabilități:

  • Monitorizarea și gestionarea producției de prune, cireșe, struguri pe diversele noastre situri de producție.
  • Utilizarea programului computerizat iFarm pentru a colecta și analiza datele de producție.
  • Vizitarea și inspectarea siturilor de producție ale partenerilor pentru a asigura respectarea standardelor de calitate.
  • Verificarea calitatii fructelor inainte de incarcarea la export
  • Colaborarea cu echipa agronomică pentru a implementa practici agricole eficiente și sustenabile.
  • Întocmirea rapoartelor periodice privind starea culturilor și propunerea de soluții pentru îmbunătățirea randamentului.
  • Asigurarea respectării normelor de siguranță și sănătate în muncă pe toate siturile de producție.

Cerințe:

  • Diplomă de licență în Agronomie, Horticultură sau un domeniu conex.
  • Cunoștințe de bază în utilizarea programelor computerizate agricole, în special iFarm.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu colegii și partenerii.
  • Disponibilitatea de a călători frecvent între diferitele situri de producție și locațiile partenerilor.
  • Abilități bune de organizare și gestionare a timpului.
  • Carnet de conducere categoria B.

Oferim:

  • Oportunitatea de a lucra într-o companie inovatoare și în creștere.
  • Posibilități de dezvoltare profesională și formare continuă.
  • Mediu de lucru dinamic și colaborativ.
  • Pachet salarial atractiv și beneficii adiționale.

Dacă ești pasionat de agricultură și dorești să contribui la creșterea și dezvoltarea unei companii de top în domeniu, te invităm să aplici pentru acest post.

Trimite CV-ul, mentionand pozitia pentru care aplici la adresa de e-mail: davidesculena07@gmail.com.
Tel.: +373 60090888 what's app.

E-mail: davidesculena07@gmail.com
+373 60090888

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide