Specialist în Reparația Telefoanelor Mobile

Angajăm:

Ești pasionat de tehnologie și ai abilități remarcabile în reparația telefoanelor mobile? Vrei să faci parte dintr-o echipă dinamică și să lucrezi într-un mediu profesionist? Atunci te așteptăm să te alături echipei noastre!

Responsabilități principale:

  • Diagnosticare și depanare: Identificarea și soluționarea problemelor hardware și software la telefoanele mobile.
  • Reparații hardware: Înlocuirea și repararea componentelor defecte, cum ar fi ecrane, baterii, plăci de bază și alte componente.
  • Instalare și configurare software: Instalarea sistemelor de operare, actualizarea firmware-ului și a altor aplicații necesare.
  • Întreținere și optimizare: Realizarea de operațiuni de întreținere periodică și optimizare a performanțelor telefoanelor.
  • Consultanță tehnică: Oferirea de sfaturi și recomandări clienților pentru prevenirea problemelor și îmbunătățirea performanțelor dispozitivelor lor.

Cerințe:

  • Experiență relevantă: Experiență anterioară în reparația și întreținerea telefoanelor mobile.
  • Cunoștințe tehnice: Cunoștințe în diagnoza și soluționarea problemelor hardware și software specifice telefoanelor mobile.
  • Abilități de rezolvare a problemelor: Capacitatea de a identifica rapid și eficient cauzele defectelor și de a le remedia.
  • Abilități de comunicare: Capacitatea de a explica problemele tehnice și soluțiile într-un mod clar și prietenos pentru clienți.
  • Organizare și atenție la detalii: Capacitatea de a gestiona eficient sarcinile și de a menține un registru detaliat al activităților de service.

Oferim:

  • Un mediu de lucru dinamic: Vei face parte dintr-o echipă profesionistă și prietenoasă.
  • Oportunități de dezvoltare profesională: Susținem creșterea și dezvoltarea abilităților tale prin traininguri și cursuri.
  • Salariu competitiv: Oferim un pachet salarial atractiv in baza productivitatii muncii.
  • Echipamente moderne: Acces la echipamente și instrumente de lucru.

Dacă ești o persoană entuziastă, dedicată și cu o atitudine orientată către clienți, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău actualizat și o scurtă prezentare a experienței tale relevante la adresa HR@optimus.md.

Menționează în subiectul emailului "Aplicare Specialist Reparații Telefoane".

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să te avem alături în echipa noastră!

hr@optimus.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть