Șofer transport mărfuri

Angajăm:

Angajăm șoferi profesioniști și responsabili în echipa noastră de transport marfă. Candidatul ideal trebuie să aibă o experiență solidă în domeniu, o atitudine pozitivă și să fie dedicat siguranței și eficienței în transportul mărfurilor.

Responsabilități:

  • Transportul mărfurilor către diferite destinații în conformitate cu itinerariul stabilit;
  • Încărcarea și descărcarea mărfurilor, asigurându-se că acestea sunt manipulate cu grijă și ajung în condiții optime;
  • Respectarea regulilor de circulație și a legislației în vigoare privind transportul de mărfuri;
  • Menținerea documentelor de transport actualizate și corecte;
  • Verificarea și întreținerea regulată a vehiculului pentru a asigura funcționarea sa optimă;
  • Comunicarea eficientă cu dispecerii și managerii de transport pentru coordonarea livrărilor.

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria C;
  • Certificat de pregătire profesională pentru transport marfă;
  • Experiență anterioară în transportul de mărfuri;
  • Cunoștințe solide despre reglementările în vigoare privind transportul de mărfuri;
  • Abilități bune de navigare și utilizare a GPS-ului;
  • Atitudine responsabilă și proactivă, orientată spre siguranță și eficiență.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță;
  • Diurne și compensații pentru deplasări;
  • Mediu de lucru stabil și susținător, cu respect pentru angajați.

Dacă căutați o oportunitate de a lucra într-o companie de transport de mărfuri dinamică și în creștere, vă invităm să aplicați.

Trimiteți CV-ul la adresa hello@happy-hr.md, sau contactați-ne la +373 79 427 445 pentru mai multe informații.

Suntem nerăbdători să vă cunoaștem și să discutăm despre cum putem contribui la succesul echipei noastre!

E-mail: recrutare@happy-hr.md
+37379427445

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть