Social Media Manager

Angajăm:

Suntem în căutare de o persoană talentată și creativă pentru a se alătura echipei noastre ca Social Media Manager. Acest rol necesită o înțelegere profundă a canalelor de social media și a modului în care acestea pot fi utilizate pentru a crește vizibilitatea brandului nostru.

Responsabilități Principale:

  • Crearea și implementarea strategiilor de social media
  • Monitorizarea și analiza performanței postărilor
  • Interacțiunea cu publicul prin intermediul platformelor de social media
  • Crearea de conținut atractiv și relevant pentru audiența noastră

Cerințe:

  • Experiență anterioară în gestionarea rețelelor de social media
  • Abilități excelente de comunicare
  • Creativitate și atenție la detalii
  • Cunoștințe solide despre ultimele tendințe în social media

Dacă sunteți pasionat(ă) de social media și doriți să contribuiți la creșterea brandului nostru, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul și un exemplu de campanie de social media pe care ați gestionat-o.

Așteptăm cu nerăbdare să aflăm mai multe despre experiența și abilitățile dumneavoastră!

E-mail: recrutare@happy-hr.md
+37379427445

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть