Șofer de Familie Categoria B

RODALS – în continuă creștere și dezvoltare!

Suntem în permanentă căutare de angajați profesioniști, orientați către rezultat:

Angajăm un șofer de familie de încredere și experimentat, pentru a oferi servicii de transport sigur și eficient. Rolul include transportul membrilor familiei la diverse destinații (școală, activități extra curriculare, întâlniri, etc.), îngrijirea și întreținerea autovehiculului, precum și alte sarcini administrative legate de transport.

Responsabilități:

  • Transportul în siguranță al membrilor familiei către și de la diverse locații.
  • Întreținerea și curățenia zilnică a autovehiculului.
  • Monitorizarea stării tehnice a vehiculului și raportarea oricăror probleme sau necesități de întreținere.
  • Respectarea programului stabilit și a rutelor de deplasare.
  • Asigurarea unei conduite profesionale și discrete în orice moment.
  • Alte sarcini de serviciu.

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria B valabil.
  • Experiență minimă de 3 ani în calitate de șofer, preferabil ca șofer personal sau de familie.
  • Cunoștințe bune ale regulilor de circulație și ale rutelor din Chișinău și împrejurimi.
  • Abilități excelente de comunicare și atitudine profesională.
  • Disponibilitate pentru deplasări ocazionale în afara orașului.
  • Recomandări de la locul precedent de muncă.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv: 12000 LEI - 13000 LEI
  • Graficul de lucru: Luni-Vineri, 7-30 - 19-00, Sâmbătă 7-30 – 14-00
  • Oportunități de avansare în cadrul companiei
  • Mediu de lucru profesionist și plăcut

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail resurseumane@rodals.md.

Nota: Doar candidații selectați pentru interviu vor fi contactați. Vă mulțumim pentru interesul manifestat în a face parte din echipa noastră.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть