Casieri și Brutari la Patiserie Covrigo Orhei

RODALS – în continuă creștere și dezvoltare!

Suntem în permanentă căutare de angajați profesioniști, orientați către rezultat:

Locație:Orhei, str. Piatra Neamț 1

Posturi Disponibile:
1. Casier
2. Brutar

Descrierea Posturilor

Casier

Responsabilități:
  • Gestionarea casieriei și efectuarea tranzacțiilor financiare cu clienții.
  • Asigurarea unei serviri prompte și prietenoase.
  • Menținerea curățeniei și ordinii la locul de muncă.
  • Participarea la inventarierea periodică a produselor.
Cerințe:
  • Experiență anterioară în domeniu constituie un avantaj.
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.
  • Atenție la detalii și capacitatea de a lucra cu numerar.
  • Disponibilitate pentru a lucra în schimburi.

Brutar

  • Prepararea și coacerea produselor de panificație și patiserie conform rețetelor.
  • Menținerea unui standard ridicat de calitate a produselor.
  • Curățarea și întreținerea echipamentelor de panificație.
  • Respectarea normelor de igienă și siguranță alimentară.
Cerințe:
  • Experiență anterioară în brutărie sau patiserie.
  • Cunoștințe despre tehnicile de panificație și utilizarea echipamentelor specifice.
  • Abilitatea de a lucra într-un ritm rapid și de a gestiona mai multe sarcini simultan.
  • Flexibilitate în programul de lucru și disponibilitate pentru a lucra în ture.
Beneficii:
  • Salariu competitiv de la 11000 lei netto și bonusuri de performanță
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • Mediu de lucru dinamic și prietenos.
  • Reduceri la produsele companiei.
Cum să Aplici
Dacă ești interesat să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa de email: resurseumane@rodals.md sau să ne contactezi la numărul de telefon: +373 78777722.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть