Social Media Manager (SMM)
Association of Recruitment Agencies

26 сентября 2024

Căutăm un Social Media Manager (SMM) dedicat și creativ pentru a se alătura echipei noastre de call center!

Cerințe:

  • Experiență în gestionarea conturilor de social media
  • Abilități excelente de comunicare și copywriting
  • Capacitatea de a crea conținut atractiv și relevant
  • Cunoștințe în analiza performanței campaniilor de social media
  • Creativitate și orientare spre rezultate

Responsabilități:

  • Gestionarea și monitorizarea conturilor de social media ale companiei
  • Crearea de campanii și postări pentru promovarea serviciilor noastre
  • Interacțiunea cu publicul și răspunsul la comentarii și întrebări
  • Analiza performanței și raportarea rezultatelor

Oferim:

  • Mediu de lucru dinamic și prietenos
  • Posibilitate de dezvoltare profesională
  • Program de lucru flexibil: full-time sau part-time

Dacă ești pasionat(ă) de social media și dorești să contribui la creșterea imaginii noastre online, te așteptăm să aplici!

Другие вакансии этой компании

Recrutor-Chisinau

24 сентября 2024

Operator Call Centre

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть