Social Media Manager (SMM)

Căutăm un Social Media Manager (SMM) dedicat și creativ pentru a se alătura echipei noastre de call center!

Cerințe:

  • Experiență în gestionarea conturilor de social media
  • Abilități excelente de comunicare și copywriting
  • Capacitatea de a crea conținut atractiv și relevant
  • Cunoștințe în analiza performanței campaniilor de social media
  • Creativitate și orientare spre rezultate

Responsabilități:

  • Gestionarea și monitorizarea conturilor de social media ale companiei
  • Crearea de campanii și postări pentru promovarea serviciilor noastre
  • Interacțiunea cu publicul și răspunsul la comentarii și întrebări
  • Analiza performanței și raportarea rezultatelor

Oferim:

  • Mediu de lucru dinamic și prietenos
  • Posibilitate de dezvoltare profesională
  • Program de lucru flexibil: full-time sau part-time

Dacă ești pasionat(ă) de social media și dorești să contribui la creșterea imaginii noastre online, te așteptăm să aplici!

Alte anunțuri publicate de această companie

Recrutor Straseni

24 septembrie 2024

Recrutor-Chisinau

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide