Șef depozit

Angajăm:

Șef depozit

Șuntem tineri și ambițioși, “ Vicoliv Grup” SRL.fondată în anul 2014 cu gen de activitate în domeniul construcțiilor, Ne extindem și suntem în căutarea unui coleg la poziția Șef depozit amplasat la adresa Chișinău str.Muncești nr, 121 ( baza Carmez.)

Profilul candidatului
- Experiență în administrarea depozitelor de mărfuri;
- Abilități excelente de organizare, planificare și comunicare;
- Aptitudini de operare PC (1C, MS Office, Internet, email, ș.a.);
- capacitate rapidă de decizie;
- personalitate energică, gîndire pozitivă, amabilitate şi eficientă;
- să cunoască şi să vorbească fluent în limbile română şi rusă;
- să fie capabil să lucreze independent, să se autoorganizeze şi să respecte termenele.

Responsabilitățile postului:
- Organizarea lucrului privind recepționarea și eliberarea bunurilor /produselor;
- Coordonarea echipei de hamali
- Coordonarea procesului de aranjare a mărfurilor în depozit;
- Menținerea ordinei și curățeniei în încăperile depozitului;
- Evidența intrărilor și ieșirilor de marfă;
- Participî la inventarierea periodică a mărfurilor.organizarea activităţii depozitului, inclusiv recepţionarea şi predarea mărfii;
- evidenţa stocurilor şi asigurarea deservirii calitative şi în timp a clienţilor.

Compania oferă:
- Salariu la timp inclusiv bonusuri de performanțe;
- Angajare oficială (pachetul social întreg)
- Lucru într-un mediu dinamic;

Expediază CV-ul cu poza la adresa: HR@vicoliv.md          cu mențiunea «Șef depozit»sau apelați pentru detalii la tel.078210057
Vă așteptăm cu drag, nu ratați posibilitatea de a crea viitorul împreună cu noi,)

Telefon:  078210057
E-mail:  HR@vicoliv.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть