Șef-depozit (Depozitar) | Кладовщик (Poșta Veche)

Dacă vă gândiți la locul de muncă așa cum ar trebui să fie, atunci vă gândiți la locul de muncă la Aquatrade.

AquaTrade, liderul în distribuția de apă minerală și băuturi răcoritoare, reprezentant al mărcilor de prestigiu precum OM, OM activ, Gura Căinarului și Letto, își extinde echipa și caută un
Depozitar dedicat și motivat.

Oferim:

  • Salariu  de la 13.000-15000 lei
  • Grafic de muncă în ture : prima saptâmână  - luni -sâmbătă 6:00-15:00
                                            a doua saptămână  - luni-vineri  15:00-23:00
  • Pachet social
  • Stagierea achitată
  • Tichete de masă
  • Transport de serviciu (în raza orașului)

Responsabilități:

  • Recepționarea comenzilor
  • Primirea, depozitarea și eliberarea produselor
  • Strângerea comenzilor și verificarea procesului
  • Organizarea și efectuarea procesul de inventariere

Cerințe:

  • Experiență de muncă în domeniu constituie un avantaj
  • Cunoașterea și vorbirea limbilor române și ruse
  • Responsabilitate
  • Proactivitate
  • Insistență, perseverență
  • Abilități de coordonare cu echipa din subordine

Depozitul se află :sec Posta Veche , str Ankara 6

Expediază CV la adresa de e-mail job@aquatrade-hr.md cu indicarea postului în tema scrisorii.

УСЛОВИЯ:

  • Стабильная работа в стабильной компании;
  • Полный социальный пакет;
  • Официальное трудоустройство
  • Оплачиваемую стажировку;
  • Корпоративный транспорт утром и вечером;
  • Талоны на питание.

ТРЕБОВАНИЯ:

  • Опыт работы кладовщиком приветствуется
  • Знание русского и румынского языка

Должностные обязанности:

  • Осуществлять работу по приему, хранению и отпуску товарно-материальных ценностей
  • Обеспечивать сохранность складируемых товарно-материальных ценностей
  • Участвовать в проведении инвентаризаций товарно-материальных ценностей

Просим выслать свое резюме на e-mail: job@aquatrade-hr.md с указанием должности, в теме письма.
Или звонить по телефону 068333703.

E-mail: job@aquatrade-hr.md
Telefon: 068333703

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть