Manager căutări obiecte noi

LINELLA anunță post vacant la funcția de:

Ești pasionat de călătorii lungi cu automobilul și cunoști domeniul imobiliar? Țe-ar plăcea să faci parte dinntr-o echipă foarte dinamică, care dezvoltă cea mai mare rețea de retail din Republica Moldova? Atunci, cu siguranță avem o ofertă pentru tine!

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Experiență în managementul căutării și evaluării locațiilor;
  • Cunoașterea limbilor române și rusă, engleza - reprezintă un avantaj;
  • Abilități de negociere și comunicare;
  • Cunoașterea legislației și reglementărilor privind achiziția imobilului.

Responsabilități:

  • Căutarea și identificarea locațiilor comerciale noi;
  • Evaluarea locațiilor din punct de vedere comercial;
  • Negocierea condițiilor contractuale de achiziție a obiectelor comerciale;
  • Raportarea lunară către managementul superior;
  • Calulcule primare.

Oferim:

  • Salariu stabil + sistem transparent de bonusare;
  • Echipă tănără, plină de energie și inovare;
  • Sarcini interesante și mod de lucru dinamic;
  • Mediu de lucru în care vă veți dezvolta atît profesional cît și personal.

Adresa: șos. Muncești 121

Toți candidații interesați de acest post vacant sunt rugați să transmită CV-ul pe hr.oficiu@linella.md.

Așteptăm CV-ul tău pe hr.oficiu@linella.md
Aplică direct de pe site https://linella.md/ro/posturi_vacante

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть