Șef Secție Fast-Food

LINELLA anunță post vacant la funcția de:

Ești un lider energic și organizat, capabil să gestionezi eficient echipa și să menții un standard înalt de calitate și promptitudine în servirea clienților?

Te regăsești în descriere? Alătură-te echipei noastre și contribuie la crearea unei experiențe memorabile pentru clienți!

Oferim:

  • Salariu stabil + sistem transparent de bonusuri;
  • Mediu de lucru plăcut cu condiții foarte bune;
  • Acces la instruiri. Susținere pe perioada de inducție;
  • Echipă tânără, plină de energie;
  • Mediu de lucru în care te vei dezvolta atât profesional, cât și personal.

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Experiență în managementul unui restaurant, preferabil în industria fast-food;
  • Utilizator PC: cunoștințe Excel, MS Office;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă – verbal și scris;
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și relative tensionat;
  • Cunoștință despre standardele de siguranță și igienă alimentară.

Responsabilități:

  • Organizarea procesului de lucru în secție;
  • Verificarea calității produsului finit;
  • Gestionarea stocurilor și a comenzilor de aprovizionare;
  • Asigurarea respectării standardelor de calitate și siguranță alimentară.

Adresa: Chișinău, str. Mircea cel Bătrîn. 6

Toți candidații interesați de această funcție sunt rugați să transmită CV-ul pe e-mail hr.oficiu@linella.md.

Așteptăm CV-ul tău pe hr.oficiu@linella.md
Aplică direct de pe site https://linella.md/ro/posturi_vacante

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть