Manager al Secției Magazine Agricole

Agrostoc

24 сентября 2024

C.Î Agrostoc este în cautarea unui nou coleg pentru funcţia vacantă:

Descrierea jobului:
C.Î. Agrostoc este în căutarea unui Manager dedicat și experimentat pentru a coordona Secția Magazine Agricole. În acest rol, vei gestiona și dezvolta rețeaua de magazine agricole, asigurându-te că oferim produse de înaltă calitate și un serviciu excelent clienților noștri. Vei fi responsabil de supravegherea activităților operaționale, de vînzări și implementarea strategiilor comerciale eficiente.

Responsabilități:

  • Coordonarea și supravegherea activităților zilnice din cadrul secției de magazine agricole;
  • Monitorizarea performanței vânzărilor și implementarea strategiilor de creștere;
  • Gestionarea stocurilor și asigurarea unei oferte de produse diversificate, conforme cu nevoile clienților;
  • Colaborarea cu departamentele de vînzări și marketing pentru a optimiza portofoliul de produse;
  • Asigurarea respectării standardelor de calitate și a reglementărilor în vigoare;
  • Crearea de rapoarte periodice privind performanța magazinelor și identificarea oportunităților de îmbunătățire.

Cerințe:

  • Studii superioare în management, agricultură, economie sau domenii conexe.
  • Experiență relevantă de minimum 3-5 ani în coordonarea magazinelor agricole sau retail agricol
  • Cunoștințe solide în managementul și a proceselor operaționale
  • Abilități excelente de organizare, planificare și gestionare a resurselor
  • Capacitate de analiză și luare de decizii bazată pe date concrete
  • Orientare către rezultate și abilități excelente de comunicare

Ce oferim:

  • Pachet salarial competitiv și beneficii attractive;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și promovare internă;
  • Mediu de lucru dinamic și colegi motivați;
  • Automobil de serviciu.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-ul la adresa de email hr@agrostoc.md sau să ne contacteze la numărul de telefon 060302766.

E-mail: hr@agrostoc.md
Telefon: 060302766

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть