Digital Marketing Manager

AZART - reţea de magazine cu haine şi încălţăminte de la cele mai îndrăgite branduri internaţionale, pentru femei, bărbaţi şi copii. Am început activitatea în 2014 cu un singur magazin, iar în prezent avem formată o rețea puternică din 21 de magazine în 11 orașe ale RM.

Oferim:

  • Lucru într-o companie stabilă în plină dezvoltare;
  • Salariu competitiv;
  • Pachet social deplin;
  • Colectiv prietenos si primitor;
  • Loc de munca confortabil.

Oficiu: str. M.Sadoveanu 42/6
Regim de lucru:  Luni-Vineri, 9.00-18.00

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul marketingului sau cursuri de specialitate;
  • Experiență de lucru în domeniul respectiv nu mai puțin de 2 ani;
  • Excelentă posedare a limbilor română, rusă.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea strategiei de marketing a companiei în vederea atingerii obiectivelor;
  • Dezvoltarea și lansarea activităților de marketing (Facebook adsmanager; Google Ads);
  • Efectuarea analizei și evaluării campaniilor;
  • Asigurarea managementului canalelor de marketing;
  • Stabilirea și gestionarea bugetelor de marketing pe canalele digitale;
  • Vizarea campaniilor pe Facebook, Instagram;
  • Înțelegerea tendințelor cheie și a tendințelor în dezvoltarea marketingului digital;
  • Atragerea traficului de pe canalele de internet și creșterea eficienței publicității digitale;
  • Realizarea și urmărirea campaniilor publicitare online;
  • Realizarea rapoartelor de marketing/Analizarea si interpretarea datelor din Google Analytics.

Așteptăm CV-ul cu indicarea postului vacant pe adresa: hr@azart.md.
Informații suplimentare la tel.: 061 033 522
Vă puteți apropia: Chișinău, str. M. Sadoveanu 42/6.

E-mail: hr@azart.md
Telefon: 061 033 522

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть