Coordonator Training Center

Clientul nostru – lanț internațional de restaurante.

Compania oferă:

  • Salariu: de la 25 000 MDL
  • Grafic de lucru: luni – vineri, de la 09:00 până la 18:00
  • Oficiul companiei – sectorul Râșcani
  • Posibilități de instruire profesională
  • Posibilități de creștere  personală și profesională
  • Participarea în proiecte ambițioase internaționale

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și editarea materialelor de formare online, cum ar fi module de e-learning, tutoriale video, prezentări interactive, și materiale scrise
  • Conceperea și structurarea programelor de instruire care includ obiective de învățare, planuri de lecții, activități interactive, și evaluări
  • Încărcarea și actualizarea materialelor de instruire pe platformele online
  • Oferirea de asistență tehnică pentru cursanți și instructori
  • Revizuirea și actualizarea conținutului de instruire în funcție de feedback-ul primit și de evoluțiile în domeniul de specialitate
  • Colectarea și analizarea feedback-ului de la cursanți, evaluările lor și alte date relevante pentru a măsura impactul și succesul programelor de formare

Cerințele companiei:

  • Experiență de lucru într-o poziția similară
  • Cunoștințe și experiență practică în utilizarea limbilor: română, rusă și engleză
  • Studii superioare
  • Competență în utilizarea platformelor de gestionare a învățării (LMS) precum Moodle, Blackboard, Canvas, sau altele similare

Vă rugăm, să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md
Telefon: +373 68695904

E-mail: job@sbc-hr.md
Тelefon: +373 68695904

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть