Manager (consultant) în showroom

Clientul nostru – brand autohton de mobilă.

Compania oferă:

  • Salariu: 20 000 MDL
  • Grafic de lucru: luni – 5 zile lucrătoare/săptămînă (schimburi) Luni-Vineri 10:00-19:00, S-D 10:00-18:00.
  • Angajare oficială și pachet social complet
  • Telefon de serviciu și compensarea cheltuielilor mobile
  • Restituire 50% din costul prânzului
  • Amplasarea - CC Creator Mall

Responsabilități:

  • Consultarea clienților în showroom la toate întrebările apărute în timpul procesului de alegere și cumpărare a mobilierului
  • Prelucrarea solicitărilor de la clienți și introducerea lor în baza de date
  • Oferirea de feedback către secția producere și designeri
  • Îndeplinirea planului de vânzări

Cerințele companiei:

  • Experiență de lucru într-o poziția similar
  • Cunoștințe și experiență practică în utilizarea de limbă română și rusă
  • Experiența în industria mobile - constituie un avantaj

Vă rugăm, să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

Тelefon: +373 68695904

E-mail: job@sbc-hr.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть