Contabil Casier

HR-Consulting (www.search4staff.com) on behalf of its client, is looking for a highly professional candidate to fulfill the position of:

Companie care comercializeaza utilaje pentru producția de mobilă, mașini pentru prelucrarea lemnului, vopsele și lacuri, sisteme adezive.

Responsabilități:

  • Gestionarea operațiunilor zilnice de casierie și contabilitate
  • Întocmirea și verificarea documentelor financiare (facturi, chitanțe, extrase de cont)
  • Înregistrarea și monitorizarea tranzacțiilor financiare în sistemul contabil
  • Pregătirea rapoartelor financiare periodice
  • Gestionarea registrului de casă și a documentelor aferente
  • Colaborarea cu echipa financiară pentru închiderea lunară și anuală a conturilor
  • Asigurarea conformității cu reglementările fiscale și financiar-contabile

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul economic
  • Experiență anterioară va prezenta avantaj
  • Abilități de lucru cu programe de Contabilitate ar prezenta avantaj (1C)
  • Atenție la detalii și capacitatea de a lucra cu termene limită stricte

Oferim:

  • Grafic de lucru: Luni - Vineri 08:30 - 17:30, Sâmbătă (o dată la două săptămâni) 9:00 - 13:00
  • Salariu: 10.000 lei net, cu creștere la 12.000 lei după perioada de probă
  • Oportunități de dezvoltare profesională și formare continua

Cei interesați pot să trimită CV-ul la adresa de e-mail: tv60@search4staff.com.

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Pentru detalii: 060 422 844

E-mail: tv60@search4staff.com
060 422 844

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Zernoff

Contabil-Casier

Zernoff • Сегодня, Кишинев

Отправить CV
Tehno-Agro

Contabil casier

Tehno-Agro • Сегодня, Кишинев

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть