Tehnolog principal (engineering)

Sumitomo Electric Bordnetze
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerinte:
• Studii superioare absolvite preferabil in domeniul inginerie
• Experienta in domeniul industriei auto (productie cablaje auto)
• Cunostinte operare calculator MS Office nivel mediu spre avansat
• Cunostinte de limba engleza
• Cunostinte privind citirea desenelor tehnice
• Bune abilitati de comunicare, planificare, organizare
• Abilitati de munca in echipa, de motivare si automotivare

Responsabilitati:
• Pregateste documentatia tehnica pentru produs (cablaje auto)
• Solutioneaza problemele tehnice privind tehnologia de productie
• Managementul desenelor tehnice
• Controlul documentatiei (FMEA, Flow Chart, Product Control Plan)
• Setarea echipamentului de productie
• Pregatirea resurselor necesare pentru productie
• Verificarea si intretinerea panourilor de testare
• Imbunatatirea continua si standardizarea proceselor

Candidatii care corespund cerintelor de mai sus sunt invitati sa transmita CV-ul pe adresa de e-mail sergiu.gogu@sebn.com. Vor fi contactati doar candidatii selectati.
Телефон:
+373 685 55 624
Контактное лицо:
HR Manager
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть