Tehnolog principal (engineering)

Sumitomo Electric Bordnetze
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Peste 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerinte:
• Studii superioare absolvite preferabil in domeniul inginerie
• Experienta in domeniul industriei auto (productie cablaje auto)
• Cunostinte operare calculator MS Office nivel mediu spre avansat
• Cunostinte de limba engleza
• Cunostinte privind citirea desenelor tehnice
• Bune abilitati de comunicare, planificare, organizare
• Abilitati de munca in echipa, de motivare si automotivare

Responsabilitati:
• Pregateste documentatia tehnica pentru produs (cablaje auto)
• Solutioneaza problemele tehnice privind tehnologia de productie
• Managementul desenelor tehnice
• Controlul documentatiei (FMEA, Flow Chart, Product Control Plan)
• Setarea echipamentului de productie
• Pregatirea resurselor necesare pentru productie
• Verificarea si intretinerea panourilor de testare
• Imbunatatirea continua si standardizarea proceselor

Candidatii care corespund cerintelor de mai sus sunt invitati sa transmita CV-ul pe adresa de e-mail sergiu.gogu@sebn.com. Vor fi contactati doar candidatii selectati.
Telefon:
+373 685 55 624
Persoana de contact:
HR Manager
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide