Social media manager

Dalex Troodon SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 6000 До 20000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: Удаленно
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Принимаем и людей с инвалидностью
Готовы трудоустроить беженцев
Ești pasionat de rețelele sociale și ai experiență în gestionarea conturilor de social media? Te invităm să te alături echipei noastre!

Responsabilități:
- Crearea și implementarea strategiilor de social media pentru a crește vizibilitatea brandului.
- Gestionarea zilnică a conturilor de social media (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn etc.).
- Dezvoltarea și programarea conținutului original și captivant.
- Monitorizarea și analiza performanței postărilor și campaniilor.
- Interacționarea cu comunitatea online și răspunsul la comentarii și mesaje.
- Colaborarea cu echipa de marketing pentru a alinia strategiile de social media cu obiectivele generale de marketing.

Cerințe:
- Experiență demonstrabilă în gestionarea conturilor de social media.
- Cunoștințe avansate despre platformele de social media și tendințele actuale.
- Abilități excelente de comunicare scrisă și verbală.
- Creativitate și capacitatea de a genera conținut inovator.
- Abilități analitice și capacitatea de a interpreta datele de performanță.
- Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă.
- Cunoștințe de bază în utilizarea instrumentelor de editare foto și video constituie un avantaj.

Beneficii:
- Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv.
- Mediu de lucru dinamic și creativ.
- Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
- Flexibilitate în programul de lucru.

Dacă ești interesat și îndeplinești cerințele de mai sus, te rugăm să trimiți CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa noastră de e-mail.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să lucrăm împreună pentru a duce brandul nostru la următorul nivel!
Телефон:
079910802
Контактное лицо:
Alexandru
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть