Social media manager

Dalex Troodon SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 6000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: De la distanță
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Angajăm și persoane cu dizabilități
Dispuși să angajăm refugiați
Ești pasionat de rețelele sociale și ai experiență în gestionarea conturilor de social media? Te invităm să te alături echipei noastre!

Responsabilități:
- Crearea și implementarea strategiilor de social media pentru a crește vizibilitatea brandului.
- Gestionarea zilnică a conturilor de social media (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn etc.).
- Dezvoltarea și programarea conținutului original și captivant.
- Monitorizarea și analiza performanței postărilor și campaniilor.
- Interacționarea cu comunitatea online și răspunsul la comentarii și mesaje.
- Colaborarea cu echipa de marketing pentru a alinia strategiile de social media cu obiectivele generale de marketing.

Cerințe:
- Experiență demonstrabilă în gestionarea conturilor de social media.
- Cunoștințe avansate despre platformele de social media și tendințele actuale.
- Abilități excelente de comunicare scrisă și verbală.
- Creativitate și capacitatea de a genera conținut inovator.
- Abilități analitice și capacitatea de a interpreta datele de performanță.
- Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă.
- Cunoștințe de bază în utilizarea instrumentelor de editare foto și video constituie un avantaj.

Beneficii:
- Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv.
- Mediu de lucru dinamic și creativ.
- Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
- Flexibilitate în programul de lucru.

Dacă ești interesat și îndeplinești cerințele de mai sus, te rugăm să trimiți CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa noastră de e-mail.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să lucrăm împreună pentru a duce brandul nostru la următorul nivel!
Telefon:
079910802
Persoana de contact:
Alexandru
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide