Programist 1C

1C Abandant-Program SRL №8266635, 2 августа 2019
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Partenerul oficial produselor 1C in Moldova, Compania «1C-Abandant Program» este in cautarea Programatorilor 1C
Condiții:
· Orele de muncă: de la 9-00 la 18-00;
· Activitatea se desfășoară în biroul companiei; in centrul sect Botanica str. Aron Pumnul 133/1
· Colectiv prietenos;
· Salariu motivant (va fi stabilit în urma convorbirilor);
· Pachet social.
……….Sustinerea Examenului 1C Professional si 1C Specialist din contul companiei

Responsabilități:
· Lucru cu platforma 1C: Enterprise 8
· Schimbarea configurației pentru baza 1C: Enterprise 8.

Cerinţe:
· Studii Superioare
· Cunoștințe de lucru cu platforma 1C: Enterprise 8

Reperezinta un Avantaj:
· Experiență profesională, lucru in comanii de tip 1C Franchise
· Abilități în formularea sarcinilor tehnice;

Expediați CV-ul pe adresa hotline@1cmd.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть