Programist 1C

1C Abandant-Program SRL №8266635, 2 august 2019
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Partenerul oficial produselor 1C in Moldova, Compania «1C-Abandant Program» este in cautarea Programatorilor 1C
Condiții:
· Orele de muncă: de la 9-00 la 18-00;
· Activitatea se desfășoară în biroul companiei; in centrul sect Botanica str. Aron Pumnul 133/1
· Colectiv prietenos;
· Salariu motivant (va fi stabilit în urma convorbirilor);
· Pachet social.
……….Sustinerea Examenului 1C Professional si 1C Specialist din contul companiei

Responsabilități:
· Lucru cu platforma 1C: Enterprise 8
· Schimbarea configurației pentru baza 1C: Enterprise 8.

Cerinţe:
· Studii Superioare
· Cunoștințe de lucru cu platforma 1C: Enterprise 8

Reperezinta un Avantaj:
· Experiență profesională, lucru in comanii de tip 1C Franchise
· Abilități în formularea sarcinilor tehnice;

Expediați CV-ul pe adresa hotline@1cmd.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide