Programator Java

Ingenio №5037010, 3 мая 2017
Город: Кишинев
Образование: Среднее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Ce facem? Consultanta si programare care includ analiza software, dezvoltare de programe prototip si optimizari de baze de date pentru cele mai mari banci din Romania.

Descrierea postului

• Analiza specificatiilor tehnice pe baza carora se va realiza implementarea/configurarea/integrarea noilor functionalitati;

• Dezvoltarea functionalitatilor conform specificatiilor, precum si rezolvarea incidentelor aparute in procesul de implementare;

Respectarea si realizarea activitatilor alocate de Managerul de proiect in conformitate cu planificarea proiectului.

Profilul candidatului ideal

• Minim doi ani experienta in dezvoltarea modulelor pentru aplicatii Web Java Enterprise;
• Cunostinte de programare/administrare a bazelor de date Oracle şi/sau SQL Server (cunostintele de PL/SQL constituie un plus);
• Experienta în HTML, CSS, Javascript, JQuery;
• Cunostinte de baza ale tehnologiilor: Struts, Hibernate;
• Familiaritate cu Ant/ SVN/ Jenkins/Git;
• Familiaritate cu Unit Testing (JUnit) (optional);
• Bune abilitati de comunicare şi relationare;
• Persoana independenta, orientata spre rezultate şi rezolvarea problemelor;

Ingenio Software (parte din UCS Group) va ofera:

• Posibilitatea de a lucra cu experti in domeniu si tehnologii de varf;
• Oportunitati de dezvoltare personala, cursuri si certificari profesionale.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть