Manager vinzari

№14599997, 26 сентября 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Cerinte:

- Experiența anterioară în poziția de manager vînzări
- Orientare către client, cu atenție la detalii și capacitatea de a înțelege și satisface nevoile și cerințele acestora.
- Abilități excelente de comunicare și negociere.
- Cunoașterea programelor Word, Excel, 1С;
- Responsabilitate, punctualitate, capacitatea de a îndeplini mai multe sarcini în același timp.

Responsabilitati:

- Furnizarea informației detaliate despre produsele și serviciile companiei;
- Oferirea suportului necesar clienților;
- Depunerea efortului suplimentar pentru a îndeplini obiectivul de vânzări şi pentru a facilita viitoarele vânzări.
- Promovarea și vinzarea activa a produsele noastre.
- Abilitate de vânzări active (căutarea activă a noilor clienți).
- Atrage și consulta clienții potențiali și existenți. dezvoltarea relațiilor de lungă durată cu clienții cheie
- Monitorizarea și analizarea tendințelor din industrie, studiul competiției și adaptarea strategiilor de vânzări pentru a obține avantaj competitiv.
- Elaborarea și urmărirea ofertelor comerciale.
- Negocierea și încheierea contractelor de vânzare

Oferim:

- Angajare oficială;
- Program de lucru: Luni-Vineri 9.30- 18.00;
- Salariu de la 15 000;
- Oportunitate de creștere în carieră.
Телефон:
+373 784 24 867
Контактное лицо:
Ecaterina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть