Manager vinzari

№14599997, 26 septembrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Cerinte:

- Experiența anterioară în poziția de manager vînzări
- Orientare către client, cu atenție la detalii și capacitatea de a înțelege și satisface nevoile și cerințele acestora.
- Abilități excelente de comunicare și negociere.
- Cunoașterea programelor Word, Excel, 1С;
- Responsabilitate, punctualitate, capacitatea de a îndeplini mai multe sarcini în același timp.

Responsabilitati:

- Furnizarea informației detaliate despre produsele și serviciile companiei;
- Oferirea suportului necesar clienților;
- Depunerea efortului suplimentar pentru a îndeplini obiectivul de vânzări şi pentru a facilita viitoarele vânzări.
- Promovarea și vinzarea activa a produsele noastre.
- Abilitate de vânzări active (căutarea activă a noilor clienți).
- Atrage și consulta clienții potențiali și existenți. dezvoltarea relațiilor de lungă durată cu clienții cheie
- Monitorizarea și analizarea tendințelor din industrie, studiul competiției și adaptarea strategiilor de vânzări pentru a obține avantaj competitiv.
- Elaborarea și urmărirea ofertelor comerciale.
- Negocierea și încheierea contractelor de vânzare

Oferim:

- Angajare oficială;
- Program de lucru: Luni-Vineri 9.30- 18.00;
- Salariu de la 15 000;
- Oportunitate de creștere în carieră.
Telefon:
+373 784 24 867
Persoana de contact:
Ecaterina
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide