Inginer-vinzari

Viloterm SRL (Cazan.md)
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerinte :

Angajăm inginer în domeniul vânzărilor:

Responsabilități:
Organizarea și sporirea vinzarilor ,negocierilor și prezentărilor. Încheierea contractelor cu clienții companiei. Promovarea ofertelor companiei către clienții actuali si potențiali. Menținerea unei relații optime cu clientul, identificarea și monitorizarea nevoilor acestuia. Cerințe față de candidați:
Studii superioare in domeniul ingineriei (constituie un avantaj);
Bune abilități de comunicare, prezentare si convingere; Cunoașterea limbilor română și rusă (engleza avantaj) ; Experiența în domeniul vînzărilor (constituie un avantaj); Responsabilitate, punctualitate și competenţă managerială, abilitate de lucru în echipă;
Compania garantează:
Ambianță placută de lucru, , colectiv prietenos;
Salariu stabil + bonusuri atractive din vânzări; Pachet social deplin;
Posibilitate de promovare;
Expediați CV-ul la adresa electronică:
vilocom@mail.ru, cu mențiunea inginer Vânzări
și indicarea numărului telefonului de contact.
Doar candidații, care corespund cerințelor, vor fi invitați la interviu.
Contacte vilocom@mail.ru 069703557
Телефон:
+373 697 03 557
Контактное лицо:
Victor
Сайт:
Cazan.md
Факс:
022-410014
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть