Inginer-vinzari

Viloterm SRL (Cazan.md)
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerinte :

Angajăm inginer în domeniul vânzărilor:

Responsabilități:
Organizarea și sporirea vinzarilor ,negocierilor și prezentărilor. Încheierea contractelor cu clienții companiei. Promovarea ofertelor companiei către clienții actuali si potențiali. Menținerea unei relații optime cu clientul, identificarea și monitorizarea nevoilor acestuia. Cerințe față de candidați:
Studii superioare in domeniul ingineriei (constituie un avantaj);
Bune abilități de comunicare, prezentare si convingere; Cunoașterea limbilor română și rusă (engleza avantaj) ; Experiența în domeniul vînzărilor (constituie un avantaj); Responsabilitate, punctualitate și competenţă managerială, abilitate de lucru în echipă;
Compania garantează:
Ambianță placută de lucru, , colectiv prietenos;
Salariu stabil + bonusuri atractive din vânzări; Pachet social deplin;
Posibilitate de promovare;
Expediați CV-ul la adresa electronică:
vilocom@mail.ru, cu mențiunea inginer Vânzări
și indicarea numărului telefonului de contact.
Doar candidații, care corespund cerințelor, vor fi invitați la interviu.
Contacte vilocom@mail.ru 069703557
Telefon:
+373 697 03 557
Persoana de contact:
Victor
Site:
Cazan.md
Fax:
022-410014
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide