Contabil

Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 10000 До 15000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Descrierea Postului:
Căutăm un Contabil dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va avea cunoștințe în domeniul contabilității și va fi capabil să gestioneze cu succes sarcinile financiare ale clienților noștri.

Responsabilități:
- Înregistrarea documentelor contabile primare (facturi, chitanțe, extrase bancare etc.).
- Asistență în pregătirea și depunerea declarațiilor fiscale.
- Reconcilierea conturilor și verificarea corectitudinii înregistrărilor contabile.
- Participarea la închiderile lunare și anuale.
- Sprijinirea echipei în diverse activități contabile și administrative.
- Menținerea unei comunicări eficiente cu clienții companiei.

Cerințe:
- Studii superioare finalizate sau în curs de finalizare în domeniul financiar-contabil.
- Cunoștințe de bază în contabilitate și fiscalitate.
- Abilități de utilizare a programelor Microsoft Office (Excel, Word).
- Atenție la detalii și capacitate de organizare.
- Dorință de a învăța și de a se dezvolta profesional.
- Abilități de comunicare și lucru în echipă.
- Cunoașterea limbii engleze și/sau ruse constituie un avantaj.

Oferim:
- Mediu de lucru dinamic și profesionist.
- Oportunități de formare și dezvoltare profesională continuă.
- Program de mentorat și suport în dezvoltarea carierei.
- Pachet salarial atractiv și beneficii extra-salariale.

Contact:
Pentru mai multe informații, ne poți contacta la +373 69 433 511 sau prin email la erhanexpert@gmail.com.
Телефон:
+37361153707
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть