Contabil

Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 10000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Descrierea Postului:
Căutăm un Contabil dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va avea cunoștințe în domeniul contabilității și va fi capabil să gestioneze cu succes sarcinile financiare ale clienților noștri.

Responsabilități:
- Înregistrarea documentelor contabile primare (facturi, chitanțe, extrase bancare etc.).
- Asistență în pregătirea și depunerea declarațiilor fiscale.
- Reconcilierea conturilor și verificarea corectitudinii înregistrărilor contabile.
- Participarea la închiderile lunare și anuale.
- Sprijinirea echipei în diverse activități contabile și administrative.
- Menținerea unei comunicări eficiente cu clienții companiei.

Cerințe:
- Studii superioare finalizate sau în curs de finalizare în domeniul financiar-contabil.
- Cunoștințe de bază în contabilitate și fiscalitate.
- Abilități de utilizare a programelor Microsoft Office (Excel, Word).
- Atenție la detalii și capacitate de organizare.
- Dorință de a învăța și de a se dezvolta profesional.
- Abilități de comunicare și lucru în echipă.
- Cunoașterea limbii engleze și/sau ruse constituie un avantaj.

Oferim:
- Mediu de lucru dinamic și profesionist.
- Oportunități de formare și dezvoltare profesională continuă.
- Program de mentorat și suport în dezvoltarea carierei.
- Pachet salarial atractiv și beneficii extra-salariale.

Contact:
Pentru mai multe informații, ne poți contacta la +373 69 433 511 sau prin email la erhanexpert@gmail.com.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide