Tehnolog Șef de Producție (Mobilă moale)

easy hire

27 septembrie 2024

Suntem în căutare de:

Suntem o companie specializată în producerea de mobilier moale (canapele), cu o echipă dinamică și în continuă expansiune. Suntem dedicați creșterii calității produselor noastre și inovării în domeniu. Echipa noastră se extinde, iar noi căutăm un Tehnolog /Șef de Producție pentru a se alătura departamentului nostru de producție.

Responsabilități

  • Organizarea și supravegherea procesului de producție pentru mobilierul moale.
  • Coordonarea unei echipe de 14 persoane, inclusiv muncitori auxiliari, tapițeri, croitori și asamblori.
  • Crearea de modele noi și asigurarea calității produselor.
  • Colaborarea intensă cu diferite departamente pentru a optimiza procesul de producție.
  • Luarea deciziilor independente, cu aprobarea superiorului.

Cerințe

  • Experiență în managementul producției.
  • Abilități digitale și cunoștințe de software specific producției.
  • Capacitate de organizare și prioritizare a sarcinilor.
  • Abilități de leadership și inițiativă.
  • Dinamism și proactivitate.

Beneficii

  • Salariu net: 20.000 lei (poate fi mai mare în funcție de expertiză).
  • Reduceri la produsele companiei și la serviciile partenerilor.
  • Oportunități reale de creștere în carieră până la nivelul de Director de Producție.
  • Proiecte interesante și posibilități de călătorii.
  • Program de lucru
  • Luni-Vineri: 08:00 – 18:00
  • Sâmbătă și Duminică: liber.

Locație
Stăuceni, strada Industrială 7b.

E-mail: cv@easyhr.md
068400744

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide