Consultant (Soft IT 1C) | Contabil cu experiență

easy hire

27 septembrie 2024

Easy hire angajeaza:

Căutăm un contabil cu experiență, care ar dori sa schimbe cariera spre domeniul IT, în calitate de Consultant 1C.

Dacă ai experiență în contabilitate și ai lucrat cu 1C, această oportunitate este pentru tine!

În această poziție, veți juca un rol cheie în implementarea și optimizarea soluțiilor software 1C pentru clienții noștri, asigurându-vă că soluțiile oferite sunt conforme cu nevoile și obiectivele lor de afaceri.

Detalii Job:
  • Program: 5 zile pe săptămână, 8 ore pe zi.
  • Locație: La birou, cu opțiunea de a lucra remote după primele 6 luni.
  • Perioadă de probă: 3 luni.
  • Salariu: 15.000 lei în primele 3 luni. După această perioadă, plata va fi de la 180 lei/oră pentru timpul de muncă productiv.
  • Evaluare salarială: Condițiile de plată pot fi reevaluate în funcție de performanță și calificare.
Cerințe:
  • Cunoștințe de contabilitate.
  • Experiență ca contabil și lucrul cu oricare versiune de 1C, minim 2 ani.
  • Experiență de lucru cu un Consultant 1C , de la o companie soft 1C.
  • Minim 1 an de experiență ca Consultant 1C (poate fi și din afara IT-ului).
  • Familiaritate cu standardele IFRS și experiență în domenii precum asigurări, credite sau salarizare reprezintă un avantaj.
  • Abilități personale: gândire analitică, atenție la detalii, comunicativ, memorie bună și capacitate de a face față stresului.
  • Cunoașterea limbilor română și rusă.
Responsabilități principale:
  • Analiza nevoilor clienților și asigurarea soluțiilor conform obiectivelor lor de afaceri.
  • Implementarea și configurarea soluțiilor software 1C pentru cerințele specifice.
  • Oferirea de formare și suport tehnic utilizatorilor finali.
  • Optimizarea și îmbunătățirea continuă a proceselor de afaceri cu ajutorul 1C.
  • Colaborarea cu echipa internă pentru integrarea eficientă a soluțiilor 1C.
Beneficii:
  • Creștere profesională și reevaluarea condițiilor salariale în funcție de calificare.
  • Posibilitatea de a lucra într-o echipă profesionistă, într-un mediu dinamic și orientat spre rezultate.
Dacă ești motivat să faci parte dintr-o echipă care dezvoltă soluții inovatoare în 1C, te invităm să ne trimiți CV-ul tău: cv@easyhr.md.
Așteptăm aplicarea ta!

E-mail: cv@easyhr.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide