Inginer de reparații imprimante НР | Инженер по обслуживанию и ремонту принтеров НР

Fors Computer

28 septembrie 2024

FORS-Computer anunță postul vacant / объявляет вакансию:

Despre noi:
FORS-Computer a fost înființată în 1996. Noi furnizăm echipamente și soluții IT pentru clienții corporativi. Printre clienții noștri se numără proiecte USAID, agenții ONU, Guvernul Republicii Moldova, instituții de învățământ, ambasade europene, Ambasada SUA, organizații comerciale, companii mari de producție, etc. Printre domeniile noastre de activitate - crearea diverselor soluții IT, testarea, întreținerea serviciilor și furnizarea de echipamente (calculatoare, servere, imprimante etc.), precum și soluții specializate în domeniul securității și criminalisticii.

Avem un post vacant de manager vânzări corporative in domeniul IT.

Responsabilități:

  • Repararea și întreținerea imprimantelor și aparatelor MFU, consilierea și asistența tehnică pentru clienți și manageri de vânzări;
  • Montarea și deservirea imprimantelor;
  • Crearea rapoartelor de serviciu.

Candidatul ideal:

  • Capacitatea de a identifica rapid și precis posibilele puncte de defecțiune ale echipamentelor;
  • Cunoscător al funcționării diferitelor soluții de imprimare;
  • Experiență în repararea echipamentelor de imprimare;
  • Cunoaște limbile engleză, română și rusă. Nivelul de limba engleză trebuie să fie suficient pentru a înțelege documentația tehnică și corespondența tehnică (minim B1);
  • Este capabil să poarte corespondență de afaceri și să completeze documente de raport.

Condiții:

  • Remunerare înalta: salariu + bonusuri (cuantumul și condițiile se discută cu candidatul individual);
  • Garanții sociale în conformitate cu Codul Muncii al RM, cartela SIM plătită, loc de muncă complet echipat într-un oficiu modern situat vizavi de Circ într-un centru de afaceri nou, transport corporativ;
  • Oportunități de dezvoltare profesională, instruiri și certificări;
  • Program de lucru: 5 zile pe săptămână de la 9.00 la 18.00;
  • Perioada de probă - 2-4 săptămâni.

О компании:
Компания FORS-Computer была создана в 1996 году. Мы поставляем IT-оборудование и решения корпоративным заказчикам. Среди наших клиентов — проекты USAID, структуры UN, Правительство Республики Молдова, учреждения образования, Посольства европейских стран, Посольство США, коммерческие структуры, крупные производственные компании и т.д. Среди областей нашей работы — создание различных ИТ-решений, тестирование, сервисное обслуживание, и поставка оборудования (компьютеров, серверов, принтеров и т.п), а также специализированных решений в области безопасности и криминалистики.

Обязанности:

  • Ремонт и обслуживание принтеров и МФУ, консультации и техническая поддержка заказчиков и менеджеров по продажам;
  • Выполнение пуско-наладочных и сервисных работ;
  • Ведение отчетности.

Идеальный кандидат:

  • Умеет быстро и точно определять возможные места отказа оборудования;
  • Знает принципы работы различных решений в области печати;
  • Имеет опыт по ремонту печатающего оборудования;
  • Знает английский, румынский и русский языки. Уровень английского должен быть достаточен для понимания на слух и чтения технической документации и ведения технической переписки (минимум В1);
  • Умеет вести деловую переписку и заполнять отчетные документы.

Условия:

  • Высокая заработная плата + премии — размер и условия оплаты труда будут обсуждаться с кандидатом индивидуально;
  • Социальные гарантии в соответствии с ТК РМ, оплачиваемая мобильная связь, полностью оборудованное рабочее место в новом офисе неподалеку от Цирка, корпоративный транспорт;
  • Возможность профессионального роста, обязательное обучение и сертификации;
  • График работы: 5 дней в неделю с 9.00 до 18.00;
  • Испытательный срок — 2-4 недели.

E-mail: ig@fors.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide