Director executiv (clinică beauty)

Clientul nostru, o clinică ce îmbină serviciile de frumusețe de cea mai înaltă calitate cu o abordare holistică și integrativă a bunăstării, lider în industria frumuseții din Republica Moldova, este în căutarea unui:

Responsabilități:

  • Elaborarea săptămânală a planului de activitate, identificarea clienților potențiali și calendarul de promovare a serviciilor pentru direcțiile de activitate;
  • Verificarea corectitudinii programărilor înregistrate în platforma Altegio;
  • Acordarea asistenței profesioniste tuturor clienților privind promovarea, serviciilor existente și lansarea celor noi;
  • Participarea la elaborarea și stabilirea planului de vânzări și a bugetului pe salon în colaborare cu departamentul financiar contabil;
  • Întocmirea planului pentru creșterea vânzărilor (apeluri, aplicarea tehnicilor cross – selling, upselling), pașii de retenție și redobândirea clenților pierduti;
  • Verificarea corectitudinea operării a recepționiștilor cu mijloacele de plată, emiterea raportul Z la sfârșitul zilei de lucru;
  • Prezentarea raportului lunar pentru vânzări;
  • Îndeplinirea raportului zilnic și lunar de cash flow;
  • Stabiliea indicatorilor % KPI (Key Performance Indicator) pentru recepționiști.

Cerințe

  • Studii superioare economice/marketing;
  • Experienţă similară postului de minim 2 ani;
  • Capacitatea de a conduce și motiva echipa pentru a menține standarde ridicate de servicii;
  • Atenție la detalii;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Capacitatea de a comunica eficient cu clienții și angajații;
  • Capacitatea de a identifica oportunități de creștere a afacerii și de a contribui la dezvoltarea și promovarea acesteia pe piață.

Compania oferă

  • Salariu motivant și bonusuri de performanță;
  • Mediu de lucru plăcut și profesionist;
  • Pachet social complet;
  • Formare și dezvoltare profesională.

Vă rugăm să ne trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: Dopomoga.Staffing@gmail.com, specificând denumirea postului.
Pentru informații suplimentare, sunați la numărul de telefon: +373 782 08 500.

E-mail: dopomoga.staffing@gmail.com
+373 782 08 500

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide