Vânzător-consultant

PANDORA a fost înființată în 1982 pe baza unei idei simple: să celebreze femeile oferindu-le posibilitatea de exprimare personală prin universul nostru de bijuterii contemporane de înaltă calitate la prețuri accesibile. Astăzi, PANDORA s-a transformat într-una dintre cele mai mari branduri de bijuterii din lume în mai mult de 100 de țări din cele șase continente. Pandora proiectează, produce și comercializează bijuterii contemporane finisate manual din materiale de înaltă calitate la prețuri accesibile.

SF1 CLIPS SRL, reprezentantul exclusiv al mărcii de bijuterii PANDORA pe piața moldovenească, caută o echipă care la un nivel înalt va reprezenta produsele acestui brand. Pentru a ne întări echipa de vânzări, căutăm un asociat care să reprezinte produsele acestui brand într-o poziție de:

Obiectivele de lucru:

  • Oferirea unui serviciu exceptional tuturor clientilor in baza valorilor promovate de Brandul PANDORA.

Sarcinile și responsabilitățile de bază:

  • Menținerea și respectarea celor mai înalte standarte de
  • servicii
  • Implementarea bugetelor de vânzări zilnice, săptămânale și
  • lunare
  • Efectuarea de tranzacții la casa de marcat în conformitate cu politicile și procedurile
  • Participarea la inventariere, conform instrucțiunilor companiei
  • Crearea relațiilor bune cu ceilalți membri ai echipei,
  • menținerea unei atmosfere pozitive de lucru

Cerințele solicitantului:

  • Abilitati excelente de comunicare
  • Orientare spre client, atentie la detalii
  • Lucru in echipa, punctualitate, responsabilitate
  • Capacitatea si dorinta de a invata lucruri noi
  • Cunostinte de baza a calculatorului, MC Office (Excel, Word)
  • Cunoasterea limbii romane, ruse si engleza la nivel de comunicare
  • Experienta anterioara in domeniul respectiv  prezintă un avantaj
  • Studii medii de specialitate sau studii superioare prezintă un avantaj

Ofera:

  • Angajare oficială, pachet social complet
  • Salariu motivant
  • Perfecționare continuă a calitaților profesionale
  • Lucru interesant într-o echipă dinamică

Dacă sunteți o persoană responsabilă, organizată și proactivă, interesată de această poziție și profilul Dvs. se potrivește cerințelor menționate mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul Dvs. electronic indicând “Vânzător Consultant Moldova” pe: pandora.jobmd@sf1clips.com

Mulțumim tuturor candidaților interesați de compania noastră, dar vor fi contactate numai persoanele selectate.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть