Vânzător-consultant (or. Chișinău)

Vois – este un magazin modern de bijuterii care pot fi purtate în fiecare zi.
Apreciem individualitatea și vrem ca toată lumea să arate așa cum își dorește, iar bijuteriile ajută ca fiecare persoană să se simtă specială. Purtați bijuterii, alegețile în funcție de starea dvs. de spirit și bucurați-vă de viață.
Printre valorile noastre: responsabilitate profundă față de activitatea noastră, relații umane ecologice, modernism, transparență, altruism, toleranță.
Avem planuri mari și ambițioase care vor duce cu siguranță la faptul că oamenii din jurul nostru să devină puțin mai fericiți și mai buni. Alătură-te echipei noastre și hai să realizăm aceste planuri împreună.

Responsabilitățile postului de vânzător-consultant:

  • lucru cu clienții;
  • efectuarea operațiunilor de casă;
  • lucru cu mijloacele bănești;
  • selectarea și vânzarea bijuteriilor.

Ce trebuie să poată:

  • să ia legătura cu clienții;
  • să poată lucra în echipă;
  • să respecte regulamentul și comenzile interne ale companiei;
  • să respecte programul de muncă și standardele companiei.

Avem următoarele așteptări:

  • punctualitate, onestitate, mobilitate;
  • utilizator încrezut al PC-ului;
  • cunoașterea limbii de stat;
  • experiență de muncă în domeniul vânzărilor (este binevenită).

Ce oferim noi:

  • oportunitatea de a face parte din echipa noastră, pe care o prețuim;
  • salariu înalt și competitiv, achitarea acestuia la timp;
  • bonusuri din vânzări;
  • stagiu achitat;
  • instruire gratuită și dezvoltare în timp a personalului;
  • program de muncă: 4/2;
  • angajare oficială conform Codului Muncii al Republicii Moldova.

Dacă sunteți interesat de această ofertă de muncă, trimiteți-ne CV-ul dvs. la adresa electronică: hr@vois.md.

E-mail: hr@vois.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть