Trade Marketing Specialist

Suntem în căutare de:

Cerințe:

  • Studii superioare în marketing;
  • Experință minim un an în marketing sau în domeniu conexe;
  • Cunoașterea limbii române și rusă, engleză constituie un avantaj;
  • Utilizator PC: cunoștințele Excel, MS Office, Powe Point;
  • Abilități excelente de organizare și planificare;
  • Capacitatea de analiză și atenție la detalii.

Responsabilități:

  • Elaborarea și implementarea Planului de Trade Marketing;
  • Elaborarea și implementarea strategielor de Trade Marketing;
  • Elaborarea și implementarea standardurilor de mercantizare;
  • Elaborarea materialelor POP;
  • Dezvoltarea si monitorizarea executiei in piata;
  • Elaborarea și implementarea promotiilor nationale;
  • Elaborarea și implementarea actiunelor locale, pe client, pe linii si marci;
  • Elaborarea și implementarea planului de dezvoltare a clientilor Companiei;
  • Urmarirea realizarii bugetului de vanzari cu actiuni corective.

Oferim:

  • Salariu motivant;
  • Oportunitatea de dezvoltare profesională și personală;
  • Angajare oficială + pachet social;
  • Grafic de Luni-Vineri.

Adresa: or. Chișinău.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-urile, la adresa de e-mail: dir.dinova@dinova.md cu menţionarea postului vacant.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть