Tehnolog - masurator (producția de mobilă)

Crinela

27 сентября 2024

Angajăm:

Cerințe:

  • Experiență de muncă într-o poziție similară de minimum 2 ani
  • Cunoștințe tehnice în proiectarea mobilei
  • Cunoștințe despre materiale și feronerie
  • Se va da prioritate candidaților responsabili, inițiativi și atenți, capabili să lucreze în echipă

Responsabilități:

  • Măsurători
  • Verificarea proiectelor de design pentru corectitudinea elaborării și tehnologia de fabricație
  • Elaborarea documentației tehnice
  • Elaborarea specificațiilor pentru feronerie și detalii
  • Monitorizarea executării comenzilor
  • Respectarea corectitudinii desfășurării procesului tehnologic

Condiții de muncă și plată:

  • Oferim un salariu competitiv și un pachet social complet.

Candidații selectați vor fi invitați la interviu.

CV-uri cu fotografie atașată și specificarea postului pentru care aplicați se primesc la adresa de email: crinela133@yahoo.com.

E-mail: crinela133@yahoo.com
Telefon: 069002272, 069135920
Web: www.crinela.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть