Supervizor (Alimentaţie Publică)

Angajăm:

Candidatul căutat este o persoană responsabilă, punctuală, cu abilităţi organizatorice, spirit de echipă, atenţie sporită la detalii, orientat spre rezultat.

Cerinţe:

  • Studii superioare sau superioare de scurtă durată(domeniul alimentaţiei publice);
  • Experienţă la un post similar de minim 2 ani;
  • Cunoaşterea obligatorie a limbilor romane şi ruse( engleză constitue un avantaj);
  • Cunoştinţe operare PC;
  • Bune abilităţi de gestiune și administrare;
  • Bune abilităţi de comunicare.

Responsabilităţi:

  • Organizarea activităţii efective a cantinei;
  • Controlul proceselor de lucru şi a respectării standartelor de deservire;
  • Recepţionarea sugestiilor şi reclamaţiilor, întocmirea unui plan de acţiune ;
  • Evidenţa numărului zilnic de mese.
  • Perfectarea documentaţiei.

Oferta:

  • Angajare oficială cu pachet social complet;
  • Salariu competitiv;
  • Telefonie corporativă;
  • Alimentaţie gratuită.
Regim de muncă:
  • De luni pănă vineri cu orar 8:00-17:00.
E-mail: r.godorojea@seasons.md
Telefon: 079900173

Telefon: 079900173

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть