Specialist Marketing

Prima clinică cu profil pediatric angajează:

Responsabilități:

  • Crearea și menținerea identității/imaginii clinicii;
  • Menținerea apariției și a prezenței clinicii pe piață la un nivel profesional;
  • Îmbunătățire și dezvoltarea reputației clinicii;
  • Asigurarea materialelor promoționale (cataloage, broșuri etc);
  • Organizarea și coordonarea evenimentelor clinicii;
  • Elaborarea textelor pentru paginile de Facebook;
  • Administrarea paginilor de Social Media;
  • Răspunderea la mesaje;
  • Crearea campaniilor de marketing online / prezentari Video;
  • Monitorizarea rezultatelor;
  • Elaborarea textelor pentru site.

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii specializate în Marketing-Vînzări;
  • Cunoașterea excelentă ale limbilor română, rusă și engleză;
  • Cunoştințe de utilizare a pachetului MS Office;
  • Cunoştințe de utilizare internetului și posibilităților acestuia pe o scară largă;
  • Cunoştințe de bază în domeniu grafic, abilități de aface design-grafic;
  • Cunoştințe practice în online marketing;
  • Experiența în domeniul medical va constitui un avantaj.

Oferim:

  • angajare oficială în cîmpul muncii (pachet social integral);
  • salariul motivant și alte bonusuri;
  • lucrul într-o echipă tînără și foarte dinamică;
  • dezvoltare personală și profesională.

Persoanele interesate ne pot expedia CV-le pe adresa de e-mail: hr@pediatrica.md (vă rugăm indicaţi funcția pentru care aplicaţi).

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть