Specialist IT

Cerinte:

  • Experiență în administrarea infrastructurii IT.
  • Cunoștințe în sistemele de operare, virtualizare și rețelistică.
  • Capacitatea de a gestiona și monitoriza infrastructura IT, asigurând funcționalitatea și securitatea acestora.
  • Abilități de depanare și rezolvare a problemelor tehnice, cu o atenție deosebită la detalii.
  • Certificări în domeniul administrării sistemelor informatice (cum ar fi MCSA, CCNA, Comptia A+, etc) constituie un avantaj.

Responsabilități:

  • Administrarea și monitorizarea infrastructurii IT, asigurând funcționalitatea și securitatea sistemelor.
  • Implementarea și configurarea serverelor, serviciilor de rețea.
  • Administrarea și întreținerea aplicațiilor server.
  • Efectuarea backup-urilor și a testelor de recuperare a datelor.
  • Monitorizarea performanței sistemelor și aplicarea de îmbunătățiri pentru optimizarea acestora.

Oferim:

  • Salariu competitiv, în funcție de experiență și competențe.
  • Posibilități de avansare în cadrul companiei și de dezvoltare a carierei.

Dacă îți dorești să faci parte din echipa noastră și să îți demonstrezi abilitățile remarcabile în administrarea sistemelor informatice, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău actualizat și o scrisoare de intenție la adresa de email indicata mai jos.

Menționează în subiectul emailului "Aplicare Specialist IT".

Fii parte dintr-o companie în plină expansiune, care valorează excelența și pasiunea pentru tehnologie. Oportunități de dezvoltare profesională și satisfacție te așteaptă!

E-mail: admin@maurt.md
Telefon: 022 871313, 079337053

Другие вакансии этой компании

Recruiter

26 Июня 2024
Отправить CV
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть