Specialist achiziții și probleme tehnice

ÎCS “Bemol Retail” SRL, proprietarul şi operatorul reţelei de staţii de alimentare cu combustibil BEMOL în Republica Moldova,
RECRUTEAZĂ CANDIDAŢI pentru funcţia de:

Responsabilităţi:

  • Menţine legătura cu furnizorii interni/externi (modificare de preţuri, produse şi servcii noi, etc.);
  • Efectuează studii de piaţă, identifică furnizori noi;
  • Ține evidenţa contractelor cu furnizorii;
  • Actualizează periodic baza de date cu informaţii legate de furnizori, produse, servicii, preţuri;
  • Participă la rezolvarea problemelor tehnice apărute la stațiile de alimentare cu combustibil (fără deplasări);
  • Organizează furnizarea serviciilor tehnice (instalarea echipamentelor și instrumentelor, repararea și reglarea acestora) la stațiile de alimentare cu combustibil;
  • Îmbunătățește organizarea muncii privind funcționarea mașinilor și echipamentelor, elaborează și implementează măsuri pentru a asigura utilizarea pe termen lung a acestora.

Cerinţe:

  • Studii superioare, profil economic;
  • Experienţă într-un post similar, minim 2 ani;
  • Abilităţi de negociere, comunicare şi organizare;
  • Abilităţi de analiză şi planificare;
  • Deprinderi bune de utilizare calculator (Microsoft Office);
  • Posedarea limbilor romînă și rusă.

Oferim:

  • Posibilitatea de a activa într-o companie stabilă;
  • Intruirea pentru a lucra într-un program specializat - UNA;
  • Angajare oficială și pachet social deplin;
  • Tichete de masă;
  • Salariu negociabil.
  • Program de lucru: de luni până vineri (9:00-18:00);
  • Oficiu modern, localizat în sectorul Centru.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul, indicând postul solicitat, la adresa: e-mail: hr@bemol.md.

hr@bemol.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть